Maso z našich chovů

V systému ekologického zemědělství chováme hovězí masné plemeno SIMENTAL. Pastevní odchov se zastoupením trav, jetelů a lučních bylin představuje ideální zdroj výživy. Přirozený způsob chovu tohoto plemena na zdejších pastvinách je zárukou zdravého vývoje zvířete. Z takto chovaného skotu získáme křehké, šťavnaté maso bez cizorodých látek vyznačující se svou charakteristickou barvou, vůní a je předpokladem vynikajícího gastronomického zážitku.
 
Mimo systém ekologického zemědělství chováme také vepřový dobytek. Jedná se o plemeno České bílé ušlechtilé, které se chová ve stálých skupinách v čistých a suchých kotcích s dostatkem volného prostoru a pravidelným přistýláním slámy. Výkrm je zajišťován s maximálním využitím vlastních krmiv a zvířatům nejsou podávána žádná antibiotika. Protože se nejedná o žádný velkochov a zvířata zde mají opravdu domácí podmínky, projevuje se to na kvalitě jejich masa a spokojenosti zákazníků.
 
Zvířata z našich chovů dodáváme mnoha zpracovatelským firmám, naše hovězí maso a další výrobky můžete nakoupit např. ve vyhlášeném Řeznictví U Kusáků v Ostrožské Nové Vsi. Do budoucna plánujeme vybudovat vlastní bourárnu masa, kde budeme kusy hovězího dobytka a prasat z vlastního chovu zpracovávat i pro maloodběratele. V současné době nabízíme možnost objednání a nákupu hovězího a vepřového masa formou balíčků s možností přímého závozu zákazníkům nebo distribuci prostřednictvím odběrných míst.

Aktuální nabídka hovězího masa:


Směsné balíčky 8 - 10 kg.
Balíček bude obsahovat zvlášť vakuově balené BIO hovězí. Obsah balíčku: zadní cca 4,2 kg, přední cca 3,5 kg, žebra a hrudí cca 2,3 kg.
Cena: 230,- Kč vč. DPH za 1 kg
Maso si můžete objednat na našem eshopu, nebo na telefonu 773 746 859